Uncategorized

Czy pandemia wpłynęła na dzisiejszą modę?

Możemy śmiało powiedzieć, że tak. Pracując często zdalnie przyzwyczailiśmy się do wygodnych ubiorów typu: dresy legginsy oraz obuwie również tego typu.

Patrzeć na modę uliczną dziś nosimy szpilki do dresów. Natomiast do sukienek sportowe obuwie. Panuje moda na funkcjonalny oraz komfortowy ubiór.

Czy warto stawiać na elegancki  lub luźny ubiór do pracy?

Ważne jest, że są branże gdzie nadal panuje dress code więc musimy nosić odpowiednie ubiory wybrane przez firmę.

Często dostajemy odpowiednie komplety od pracodawcy w których chodzimy w biurze, banku…

Natomiast pracując w szkole lub terenie stawiamy na komfort oraz wygodę. W tym stylu pracy sprawdzą się dresy, legginsy, dżinsy oraz wygodne obuwie. Inne styl ubioru mają artyści, którzy często zakładają oryginale ubrania. Nie lubią być ubrani podobnie – często tym wykazują swoją osobowość.

Możemy śmiało powiedzieć moda dziś nie jedno ma imię.

Pada pytanie – malować się czy nie?

Cieszymy się my kobiety, że nie musimy chodzić już w maskach ochronnych.

Ponieważ pada pytanie malować się czy nie –  bo zaraz mamy wybrudzoną maskę ochronną .

Należy podkreślić, iż czas pandemii zmienia nasze nawyki bo pracujemy w domu, uczymy się zdalnie przed komputerem. Najlepszym ubraniem jest wygodny ubiór nie krępujący ruchy i miły w dotyku.

Zakładamy ubrania modne, ładne ale zarazem bardzo wygodne by nie krępowały ruchów oraz nie uciskały. Dlatego legginsy wśród pań cieszą się dużym zainteresowaniem. Elegancka bluzka dłuższa do legginsów tworzy modny Look do wyjścia do pracy, na zakupy.

Zestawimy je z elegancką bluzką koszulową do połowy uda, sweterkiem lub tuniką.

Jeszcze bardzo wygodne buty i mamy szeroki zakres tworzenia modnych zestawów ubrań.

Właśnie, to przeniosło się do naszego stylu casualowego. Często stawiamy na spodnie, sweterki, żakiety.

Moda męska również uległa tym trendom,  widzimy na ulicy wygodne obuwie, podkoszulki, marynarki lub swetry na panach. Patrząc  na mężczyzn widzimy ich ubranych luźno, a zarazem elegancko. Zostały pomieszane style elegancki  ze sportowy.  Możemy posłużyć tu przykładem, że buty sportowe nosimy do marynarki.

Panowie mogą nosić wygodne joggery lub modne spodnie dresowe. Ładny kolorowy podkoszulek i marynarka casualowe  – mamy wygodny strój do pracy, na wyjścia do miasta.

Jednym słowem pandemia COVID-19 zmieniła nasze przyzwyczajenia spędzania wolnego czasu i ubioru.

Patrząc na nasze ulice chodzimy w ubraniach z dobrych materiałów, funkcjonalnych i komfortowych w noszeniu. Stawiamy na ubrania z naturalnych ekologicznych materiałów.

Dbamy o siebie nie tylko pod względem ubioru ale równocześnie o kondycję fizyczną, skórę.

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.