Moda

Dodatki niezbędne w damskiej szafie

Dodatki niezbędne w damskiej szafie

Autor: Barbara Lisowska

Modna kobieta interesuje się aktualnymi trendami, które co sezon detronizują trendy z poprzednich lat. 

Bycie na czasie z tymi wszystkimi modowymi nowinkami, trzymanie ręki na pulsie w sprawach aktualnych propozycji projektantów, to  zadanie wymagające śledzenia prasy czy portali dla kobiet. Na szczęście pewne modowe wybory są strzałem w dziesiątkę na wiele lat, nigdy się nie nudzą, a ze względu na solidne wykonanie mogą służyć wiele sezonów, wciąż zachowując idealny wygląd. I choć w każdej kobiecej szafie coś innego może być tak zwanym must have, jest kilka elementów, które są uniwersalne, a kobiety jednym chórem wyrażają swoją miłość do nich.

To rzeczy, które wymykają się trendom, bo zwyczajnie zawsze są trendy. 

Dodatki niezbędne w damskiej szafie

Skórzana torebka
Porządna skórzana torebka to bez wątpienia jeden z kobiecych must have. Idealnie byłoby, aby w szafie znalazło się miejsce dla klasycznej czarnej oraz klasycznej brązowej. Jednak zakup już jednej skórzanej torebki to niemały wydatek. Torebki ręcznie robione ze skóry najwyższej jakości to małe arcydzieła, które potrafią naprawdę dużo kosztować. Jedno jest pewne- zakup takiej torebki gwarantuje solidną jakość na lata oraz nienaganny styl. Proste skórzane torebki świetnie komponują się zarówno z ubraniami sportowymi, jak i eleganckimi. 

Skórzany pasek
Skórzany pasek to kolejna rzecz, w którą warto zainwestować. Paski w związku z częstością używania dosyć szybko się niszczą,  dlatego warto wydać większą kwotę na solidny, który posłuży dłużej. Zakup paska skórzanego w klasycznym kolorze pozwoli łączyć go z wieloma strojami. Warto pamiętać, że współcześnie nie jest konieczne łączenie butów i paska pod kolor. 

Kaszmirowy szal
Kaszmirowy szal to jedna z najlepszych zakupowych inwestycji.
Kaszmir to szlachetna tkanina, a uszyte z niej elementy garderoby wyglądają nienagannie, dodając  stylu I klasy nawet najprostszym stylizacjom. Szal w neutralnym kolorze, czarny lub beżowy, z pewnością będzie jednym z najczęściej używanych dodatków. 

Okulary przeciwsłoneczne
Ostatni element, który potrafi odmienić nawet najprostszy zestaw ubrań, a zarazem rzecz bardzo przydatna, to okulary przeciwsłoneczne. Zamiast co sezon kupować tanie plastikowe okulary w sieciówkach, lepiej raz a dobrze zainwestować w markowe okulary, które zwykle mają znacznie lepsze filtry i skuteczniej  chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nie wspominając, że wyglądają o klasę lepiej.


Sprawdź również: torebki ręcznie robione – idealny dodatek do każdej stylizacji

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Dodaj komentarz