Moda

Jesień 2018 – jak się przygotować?

Jesień 2018 – jak się przygotować?

Autor: Barbara Lisowska

Za oknem powoli robi się coraz chłodniej, nadchodzi jesień. Jak się do nie przygotować? Co jest dzisiaj modne? 

Modne swetry na drutach – numer jeden w sklepach 

Przede wszystkim do łask wracają grube swetry robione na drutach. Co jest ich cechą charakterystyczną? Przede wszystkim to, że są właśnie dość obszerne, ciepłe, trochę typu oversive. Które swetry najlepiej wybrać? Otóż tu mamy kilka możliwości

1) Długi sweter oversive, golf – taki tym swetra znakomicie sprawdza się do obcisłych spodni, wyższych butów i kapelusza. Poza tym czujemy się w nim wyśmienicie. 

2) Dłuższy, rozpinany sweter – podobnie jak wyżej. Tu jednakże taki sweter może robić za płaszcz. 

3) Krótki sweterek z rękawami 3/4 – taki sweter świetnie sprawdzi się do spodni z wysokim stanem i bluzeczki z kołnierzykiem. 

Warto jeszcze dodać, że szczególnie modne w tym sezonie są wszelkie folklorystyczne wzorki i detale. Mogą się one znaleźć także na sweterkach!

Zakup modnego swetra

Na co jednak powinniśmy patrzeć podczas zakupu takiego modnego swetra? Otóż pamiętajmy o tym, aby wziąć naprawdę dobrą jakość swetra – nie te, które są wykonane ze sztucznych materiałów. Ciekawą opcją jest także samodzielne wykonanie swetra. 

Czapki bawełniane – kolejny hit

Aby zabezpieczyć się przed chłodem, warto zainwestować w czapkę bawełnianą. Tutaj już od kilku lat modne są dość charakterystyczne czapki z nieco większym „tyłem”. Tej jesieni jednakże warto zaopatrzyć się w taką czapkę z ciekawą naszywką. Warto także dodać, że do łask wracają wszelkie dodatki skórzane.

Zatem elementy skóry na czapce będą świetnie się komponowały z resztą naszego modnego stroju. A co zrobić, jeśli czapki bawełniane niespecjalnie pasują do nas? Otóż dla tych osób mamy dobrą informację – nie mniej modne są teraz berety! Ich ponadczasowa elegancja została w tym roku doceniona przez twórców mody.


:Polecamy modne swetry na drutach na jesienne chłody

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.