Użytkownik:
Hasło:
 
Nie pamiętasz hasła?

lub

Zaloguj przez Facebook
Wpisz nazwę sklepu
Województwo
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
lub
Wpisz miejscowość:
Asortyment
ubrania damskie
ubrania męskie
ubrania dziecięce
zabawki
buty
książki
akcesoria
inne
Cena
0 - 20 zł
21 - 50 zł
51 - 100 zł
100 zł +


O PORTALU


Współczesne polowanie

Lumpeks, second-hand, szmateks, ciucholand, odzież z drugiej ręki

Moda na ubieranie się w lumpeksach nie przemija. Pocztą pantoflową, ale także w Internecie wymieniane są informacje o nowych sklepach, dostawach, super cenach i niesamowitych okazjach.Z roku na rok coraz więcej Polek odwiedza te miejsca. Najfajniejsze ubrania są dziś nie w galeriach handlowych, nie w nowych sklepach, lecz w lumpeksach. Jeszcze parę lat temu kupowanie w lumpeksach było obciachem. Dziś każdy w nich kupuje oraz chwali się, co znalazł. Stali bywalcy ciucholandów doceniają fakt, że są zaradni, mogą kupić coś taniej. Za cenę jednej rzeczy w firmowych sklepach, kupują trzy także markowe. Te kobiety, które wiedzą w jakich dniach są dostawy, odwiedzają sklepy systematycznie. Wybierają się na łowy, na polowanie…

Z tego powodu pragniemy zaprosić Was do zaglądania na naszą stronę. Stwórzmy przejrzystą bazę ciucholandów i outletów w całej Polsce! W portalu możecie znaleźć sklepy według miast, cen, asortymentu, forum opinii klientów i wiele innych ciekawych opcji. Na naszej platformie znajdziecie także zakładkę Galeria, w której zobaczycie jakie „modowe zdobycze” znaleźli inni użytkownicy. Możecie także pokazać własne stylizacje, pozwolić je oceniać oraz skomentować. Te i wiele innych opcji poznacie w naszym dynamicznie rozwijającym się serwisie.

Strona została stworzona przede wszystkim dla ludzi kreatywnych, niezależnych, aby każdy przyszły użytkownik bez problemu mógł odnaleźć dobry sklep z odzieżą używaną. Firmowe sklepy reklamują się w mediach, a ich adresy można znaleźć wszędzie natomiast te sklepy często nawet nie mają nazwy. Zmieńmy to!

Zapraszamy!

www.modaland.pl


Redaktor naczelna:

Sylwia Pięt

Polonistka-stylistka. Uwielbia piłkę nożną, dobrą muzykę i książki. Zakupoholiczka: przynajmniej raz w tygodniu kupuje w ciucholandach. W modzie ceni klasykę, rzeczy eleganckie i proste.

sylwia.piet@modaland.pl


Redaktorzy:

Martyna Marczak

Pani Filolog. Wkrótce Pani Logopeda. W wolnych od pracy chwilach prowadzi bloga szafiarskiego, czyta podręczniki medyczne i słucha rocka progresywnego. Lubi bawić się modą, ale nie lubi wydawać na nią fortuny - w tym też tkwi źródło jej sympatii do sklepów z odzieżą używaną

martyna.marczak@modaland.pl

Katarzyna Woźniak

Kobieta pisząca. Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa. Miłośniczka książek, kotów i kawy. W przerwach między pisaniem a czytaniem buszuje po sklepach w poszukiwaniu kolorowej biżuterii, którą kupuje garściami. Choć na co dzień preferuje styl casual, marzy o wieczorowej sukni od Zienia.

katarzyna.wozniak@modaland.pl

Aleksandra Krejmer

Matka. Żona. Przede wszystkim kobieta. Uzależniona od kawy i butów. Macierzyństwo wywróciło nie tylko jej życie do góry nogami, ale przede wszystkim szafę. Dziś chętnie zakłada płaskie obuwie, ale zawsze czuję się kobieco. W swojej szafie najbardziej dumna jest z lumpeksowych zdobyczy.

aleksandra.krejmer@modaland.pl

Karolina Stola

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.

karolina.stola@modaland.pl


Adres wydawcy:

Modaland.pl

ul. Obszerna 2 m. 22

93-360 Łódź

redakcja@modaland.pl