Użytkownik:
Hasło:
 
Nie pamiętasz hasła?

lub

Zaloguj przez Facebook
Wpisz nazwę sklepu
Województwo
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
lub
Wpisz miejscowość:
Asortyment
ubrania damskie
ubrania męskie
ubrania dziecięce
zabawki
buty
książki
akcesoria
inne
Cena
0 - 20 zł
21 - 50 zł
51 - 100 zł
100 zł +


Wywiad z Patsy Hilton

Dodano: 2014-06-27 11:23:33Autor: Sylwia

Bloger, który łamie schematy. Zwykle blogi modowe prowadzą kobiety, ale ten mężczyzna również ukazuje fantastyczne stylizacje! Przedstawiamy wywiad z moim kolegą ze studiów, Patsy Hilton!

www.patsyhilton.blogspot.com 

 

Skąd się wziął Twój pseudonim?

Wszyscy o to pytają! Teraz się z tego śmieję, ale gdy zakładałem bloga na topie była Paris Hilton, potem jej przyjazd do Polski, więc stwierdziłem, że fajnie jeśli będę mieć nazwę bloga, na którą ludzie będą trafiać nawet przez przypadek w wyszukiwarce. Tak zyskałem pierwszych fanów – obserwatorów.

Czy lubisz szokować? Pamiętam jak na uczelni zrobiłeś wrażenia przychodząc w legginsach. Zrobiłeś furorę w całej Łodzi.

Pamiętam ten dzień! Lubię szokować, eksperymentować. Cieszę się gdy ludzie zwracają na mnie uwagę, pytają o radę jak się ubrać lub po prostu uśmiechają się widząc mnie na ulicy. Na początku moje ubrania bardzo szokowały, teraz Łódź do mnie przywykła ;).

Czy nie uważasz, że blog modowy jest zarezerwowany dla dziewczyn? Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Nie! Absolutnie tak nie uważam! Wiesz ilu jest blogerów modowych? Fakt, nie każdy jest dobry, niektórzy zakładają blogi myśląc, że to kopalnia złota i rezygnują w przedbiegach, ale myślę, że coraz więcej facetów jest świadomych tego jak ubranie wpływa na ich odbiór w społeczeństwie. Męskie blogi są dla nich inspiracją.

Czym jest dla ciebie moda/ubiór?

Moda to sposób na życie. Ubraniami wyrażam siebie, swój charakter i nastrój danego dnia.

Jak wygląda praca nad blogiem? Czy zajmuje ci dużo czasu?

Sporo! To tak jakby pół etatu bo muszę przygotować ubrania, umówić się na zdjęcia z fotografem, potem napisać post, wrzucić go na bloga oraz dodać zdjęcia na lookbook, instagram i modnapolka.pl. Poza tym współpracuje z różnymi markami, które również mają swoje wymagania.

Kto robi Ci zdjęcia?

Współpracowałem z wieloma fotografami. Aktualnie zdjęcia robi Piotr Scęcelek i nasza współpraca układa się bardzo dobrze i jestem zadowolony ze zdjęć.

Widziałam, że czasami sam modyfikujesz stroje. Gdzie szukasz inspiracji do stylizacji?

Inspiracji szukam w internecie, na pokazach mody, na ulicy. Tak naprawdę wszędzie! Faktycznie dość często zdarza mi się modyfikować ubrania. Bardzo żałuję, że nie umiem szyć, ale wtedy pewnie tylko tym bym się zajmował.

Co sądzisz o lumpeksach? Czy trzeba kupować w firmowych sklepach, żeby wyglądać dobrze?

Mam dwa swoje ulubione lumpeksy do których chodzę w dniu dostawy. Uważam, że w tego typu sklepach można znaleźć niepowtarzalne rzeczy, których nikt nie będzie miał! Do tego w niskiej cenie na wagę ;). Ubrania ze sklepów sieciowych są powtarzalne.

Oglądając Twój blog mam wrażenie, że nie ma rzeczy, której byś nie założył. Czy tak jest?

Lubię bawić się modą i eksperymentować, wieć właściwie masz rację. Pewnie nie założyłbym czegoś co mi się totalnie nie podoba.

Twoje must have, czyli ulubiona część garderoby bez której nie mogłabyś się obejść.

Ostatnio są to czarne dresowe spodnie z opuszczonym krokiem i zwężaną nogawką, no i sportowe buty, dziś są to nike air force.

Który dodatek uważasz za najważniejsze?

Teraz gdy jest ciepło i świeci słońce najważniejszym dodatkiem są okulary przeciwsłoneczne, ale lubię też czapki z daszkiem, a no i … jestem uzależniony od kupowania butów. Mam kolekcje prawie 100 par!

Co zyskujesz i co zyskałeś dzięki blogowi?

Bardzo wiele nowych znajomości, przyjaźni. Poza tym wiele współprac barterowych z markami odzieżowymi, zaproszenia na pokazy mody. W tym sezonie byłem na pokazach – Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego, Roberta Kupisza i na Warsaw Fashion Weekend.

Twoje plany/projekty na nadchodzące tygodnie i miesiące?

Jako jedyny z męskich blogerów zostałem ambasadorem marki Avon, więc co jakiś czas będę publikować również moje opinie odnośnie kosmetyków. Jako jedyny z męskich blogerów zostałem ambasadorem marki Avon, więc co jakiś czas będę publikować również moje opinie odnośnie kosmetyków. W najbliższym czasie jest wiele imprez modowych na które się wybieram. No i jadę do Berlina na parę dni.

www.facebook.com/patsyhiltonlodz?fref=ts

Zapraszamy do dyskusji na forum: http://modaland.pl/forum/viewtopic.php?pid=290#p290