1

Temat: Wakacyjny trend – metaliczne tatuaże

Złoto i srebro to gorący trend tegorocznego sezonu wiosna-lato 2015!  Nie tylko w modzie, ale także w dziale beauty. Ten sezon będzie zdecydowanie należał do metaliczny tatuaży!

Już w zeszłym roku w sezonie letnim pojawiły się metaliczne tatuaże, ale dopiero w tym roku ten trend zdobył serca fashionistek. Już teraz możemy zobaczyć zdjęcia złotych i srebrnych tatuaży zalewających portale społecznościowe, m.in. Instagram.

Metaliczne tatuaże pojawiły się w wersji złotej i srebrnej. Do wyboru mamy ogromną liczbę wzorów od tych inspirowanych antykiem po rysunki i napisy.   Możemy zdecydować się na mały, niewielki wzór, np. bransoletkę czy naszyjnik lub zrobić sobie kilka tatuaży naraz.

Przy takiej ozdobie ciała możemy śmiało zrezygnować z dodatkowej biżuterii. Przyklej go na dowolną część ciała, np. na nadgarstek, plecy, a nawet twarz. Opalona skóra plus taki tatuaż to idealny duet ! Wypróbuj go podczas tegorocznych wakacji czy festiwali muzycznych. Już noszą je gwiazdy takie jak Beyonce, Rihanna, a także blogerki Maffashion, Jessica Mercedes, Stardust Bohemian, Leh Pequeno.

Metaliczne tatuaże często znajdziemy pod nazwą: „Tattoo bijoux”, „Shine Tattoo” lub „Flash Tattoo” (od nazw producentów tego produktu), ale jeśli wpisze po prostu złoty lub srebrny tatuaż (także po angielsku gold lub silver tattoo) znajdziesz wiele ofert w Internecie. Takie tatuaże pojawiły się także w ofercie znanego francuskiego domu mody Dior (wersja z 24 karatowym złotem, którą kupimy  za ok. 120 $) czyli  metaliczny tatuaż na bogato.

http://i60.tinypic.com/suy100.jpg

Plusem metalicznych tatuaży jest prostota aplikacji (robi się je jak zwykłe tatuaże z gum,) wystarczy przyłożyć do skóry i posmarować zwilżoną gąbką. Potem wystarczy odczekać chwilę, odkleić papier i gotowe. Taki tatuaż utrzymuje się na skórze ok. 3-6 dni więc co kilka dni możemy zupełnie inaczej ozdobić swoje ciało. Minusem natomiast jest ich dość wysoka cena ok. 120 złotych (zagraniczne produkty najczęściej z USA) warto poszukać tańszych opcji w sieci lub sklepach stacjonarnych i kupić paczkę składającą się z kilku sztuk.

http://i59.tinypic.com/2dke729.jpg
http://i60.tinypic.com/2eg5un8.jpg
http://i61.tinypic.com/11tq5xt.jpg
http://i58.tinypic.com/2ik8av8.jpg
http://i59.tinypic.com/246qii9.jpghttp://i57.tinypic.com/2le6m85.jpg
http://i59.tinypic.com/2h49vky.jpghttp://i62.tinypic.com/ivieiq.jpg
http://i60.tinypic.com/fdvqc6.jpghttp://i60.tinypic.com/r6zods.jpg

Źródło zdjęć: pinterest, tumblr

2

Odp: Wakacyjny trend – metaliczne tatuaże

psorifix precio


Regards! Plenty of info!

Eugene-born Katochirimotofu spare-time hobbies includes Corpo sano reading books, cigar smoking. And lastly, the things that he appreciate the most is enjoying a Chicago blackhawks ice-hockey game at the stadium.