1

Temat: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

Pierwszą biżuterię znaleziono około 22 tysiące lat temu. Była robiona z muszli, drewna, kamyków i kości zwierząt. Dopiero w 3500 r. p.n.e. pojawiła się biżuteria z brązu, miedzi, srebra i złota. Bogato zdobione bransoletki, brosze, naszyjniki i kolczyki zawdzięczamy Egipcjanom, którzy zaczęli tworzyć je w 2000 r. p.n.e. Dziś biżuteria powstaje przede wszystkim ze złota i srebra, ale też z pereł, kamieni szlachetnych, drewna, plastiku, a nawet z modeliny i tkanin. To, jak będzie się wyglądać z kolczykami, czy z naszyjnikiem zależy tylko od kobiety, która je założy. Dobra biżuteria może podkreślić stylizację lub odkryć własne mankamenty. Pragniemy pokazać jak dopasować kolczyki do kształtu twarzy oraz jak dopasować naszyjnik do kształtu dekoltu.

NASZYJNIK PASUJĄCY DO DEKOLTU

DUŻY OWALNE
http://i57.tinypic.com/1z3osq0.jpg
Głęboki dekolt pasuje do naszyjników krótkich, ale rozłożystych.

BEZ RAMIĄCZEK
http://i58.tinypic.com/33jlag8.jpg
Do takich dekoltów pasują duże, krótkie korale, kolie i obroże.

STÓJKA
http://i62.tinypic.com/e7c8rq.jpg
Do stójki pasują delikatne łańcuszki i obroże.

MAŁY OWALNY
http://i60.tinypic.com/293engg.jpg
Taki dekolt pozwala na dużą dowolność. Świetnie wyglądają ostatnio modne kołnierze.

LUŹNY GOLF
http://i58.tinypic.com/16azdrr.jpg
Aby pokazać naszyjnik, ten musi być na długim łańcuszku.

W SEREK
http://i61.tinypic.com/66af78.jpg
Najlepiej założyć krótki naszyjnik z wisiorkiem.

W ŁÓDKĘ
http://i58.tinypic.com/2z3op07.jpg
Dobrze będą wyglądać długie korale, a także naszyjnik z ekstrawaganckim wisiorkiem.

KOSZULA
http://i62.tinypic.com/2jfnn4.jpg
Do koszuli elegancko wyglądają perły.

KARO
http://i62.tinypic.com/200s7yb.jpg
W takim dekolcie można założyć geometryczny naszyjnik.

KOLCZYKI PASUJĄCE DO KSZTAŁTU TWARZY

TWARZ TRÓJKĄTNA
http://i59.tinypic.com/xfwb2q.jpg
Ponieważ czoło jest większe od dołu twarzy, należy wyrównać proporcje. Zatem dobrze będą wyglądać duże kolczyki. Najlepiej koła lub piórka.

TWARZ KWADRATOWA
http://i60.tinypic.com/2gserrs.jpg
Góra twarzy jest szeroka, a szczęka mocno zarysowana. Najlepiej zaokrąglić twarz, ale jak? Jeżeli twarz jest duża należy dobierać kolczyki o zaokrąglonym kształcie. W przypadku kiedy twarz jest szczupła, należy wybierać koła. Aby wyszczuplić pulchną twarz trzeba założyć kolczyki owalne, tzw. łezki.

TWARZ OKRĄGŁA
http://i60.tinypic.com/5v6c00.jpg
Okrągłą twarz należy wysmuklić. Kobiety o pulchnych policzkach powinny nosić proste kolczyki, o pionowym kształcie. Natomiast te, które mają twarz okrągłą, ale szczupłą mogą oprócz pionowych kolczyków, zakładać kolczyki w kształcie rombu, kwadratu i trójkąta.

TWARZ OWALNA
http://i61.tinypic.com/2mrayx1.jpg
Do takiej twarzy teoretycznie pasują wszystkie kształty. Jednak jeżeli twarz jest zbyt szczupła i pociągła powinno się zakładać kolczyki koła lub owalne. Jeśli policzki są pulchne można nosić pionowe kolczyki, ewentualnie takie, jak w przypadku twarzy okrągłej.Zdjęcia: Modaland, tumblr.com, stylomaniaczki.blogspot

2

Odp: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

Ręcznie wykonaną i śliczną biżuterię z drewna można kupić na mucha z drewna. W asortymencie mają też drewniane okulary, zegarki, bransoletki i ile innych. Zamówiłam już tam kilka produktów i wszystkie są naprawdę świetne jakościowo, cena nie jest wygórowana, ale adekwatna do pracy włożonej w wykonanie tych przedmiotów.

3

Odp: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

Bardzo ciekawy post, te zasady warto znać. Często dopasowuje biżuterię na wyczucie i zazwyczaj dobrze mi to wychodzi, ale tutaj teoria w pigułce. Duży plus!!

4

Odp: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

God Bless you man. Have a nice day. Bye Tedrow

http://forum.feel.ua/viewtopic.php?f=8&t=24084 Коды на ГТА 4 . Прохождение 100%. К сожалению запрашиваемая вами страница не найдена. Рекомендуем воспользоваться поиском по сайту в правом верхнем углу страницы .

5

Odp: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

I loved your article post. Want more. Loury

http://forum.feel.ua/viewtopic.php?f=8&t=24084 Коды на ГТА 4 . Прохождение 100%. К сожалению запрашиваемая вами страница не найдена. Рекомендуем воспользоваться поиском по сайту в правом верхнем углу страницы .

6

Odp: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

Bardzo ciekawe porady, dla mnie biżuteria jest bardzo ważnym dodatkiem, nie wyobrażam sobie stylizacji bez jakiegoś akcentu. Lubię też eksperymentować i np. zamiast klasycznej bransoletki założyć delikatny zegarek. Widziałam takie stylizowane zegarki damskie atlantic na E-Watches.pl , które są piękną ozdobą do wieczorowej sukni, ale są też funkcjonalnym czasomierzem. A Wy też różnicujecie dodatki, staracie się stosować nowe rozwiązania?

7

Odp: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

I consider, that the theme is rather interesting. I suggest all to take part in discussion more actively.

I recommend using best forex trading system for profitable business

8

Odp: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

I think, that you commit an error. I can defend the position. Write to me in PM, we will communicate.

Time-tested mt5 expert advisor for profitable business

9

Odp: Cykl Akcesoria BIŻUTERIA

where I can read about it?

My choice auto trading system for reliable trading